Prodejci aut

S Auto Máca jste v dobrých rukou

Málokterý vlastník řidičského oprávnění se v dnešní době obejde bez osobního nového nebo ojetého automobilu, ať už pro soukromé nebo firemní účely, jelikož nám nabízí nepřeberné množství využití a volnost svobodného pohybu. Nová auta si zpravidla vybíráme dle značky, druhu použití, vybavení, stáří a technického stavu ojetého auta.

Plánujete nákup nového či ojetého automobilu značky ŠKODA, SEAT, FIAT, VOLKSWAGEN nebo skútru či motorky značky KENTOYA? Doporučuji Vám obrátit se na spolehlivého prodejce společnost MÁCA s.r.o. s pobočkou v Jihlavě a současně provozující informativní webové stránky AUTO MÁCA. obr_362-200-150

AUTO MÁCA

Společnost MÁCA s.r.o. poskytuje svým zákazníkům kompletní záruční a pozáruční servis se zázemím nejmodernějších zařízení a diagnostických přístrojů na vozy značky ŠKODA, SEAT, FIAT, VOLKSWAGEN , na skútry a motorky značky KENTOYA a nabízí veškeré služby pro maximální uspokojení potřeb zákazníka (prodej nových vozů Škoda apod., prodej ojetých garantovaných vozů a prodej skladových vozů s možností předváděcích jízd, věrnostní program VIP, prodej originálních i neoriginálních náhradních dílů a příslušenství, montáž a prodej pneumatik, ruční mytí vozů, montáž LPG, servis mobil 24 hod. a v neposlední řadě odtahová služba). Využít můžete také služby zvolení optimální varianty financování a pojištění vozů (úvěr, leasing, operativní leasing).

Každý nabízený ojetý vůz se zárukou minimálně 6 měsíců prochází před přijetím do prodeje důkladnou servisní prohlídkou, a proto je Vám garantován technický stav a původ na ojeté vozy.

Neváhejte a využijte i Vy kvalitních, spolehlivých a cenově přijatelných služeb pro každého zákazníka společnosti MÁCA s.r.o., jež zahrnují především autoservis, pneuservis, automyčku, prodej náhradních dílů a příslušenství, non stop servis mobil a odtahovou službu.

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

Jak ušetřit až několik tisíc?

Najděte si výhodnější povinné ručení.

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Autopůjčovna Praha Automoc

Nejnižší ceny v autopůjčovně, otevřeno každý den od 7:00 do 19:00 hod.