Praktické tipy

Autopotahy jsou praktické a podtrhují interiérový design auta

I když vám může připadat, že móda autopotahů patří spíše do minulosti, překvapivě i dnes mohou být velmi zajímavým a zároveň praktickým doplňkem. Zapomeňte však na výrazné kontrasty, zvířecí vzory nebo dřívější, rádoby masážní, korálkové variace.

Kvalitní autopotahy poskytují komfort a bezpečí

Stejně jako u vašeho oblečení i zde se vyplatí sázet na osvědčenou značku a s ní spojený komfort. Přesněji řečeno odolný, ale příjemný, prodyšný materiál a perfektně padnoucí střih. Proto, pokud si tedy chcete každodenní jízdu zpříjemnit autopotahy, nešetřete a dopřejte si kvalitu. Nejlépe potahy vytvořené přímo na míru vašemu typu vozidla. Tato investice se vám mnohonásobně vrátí. Potah perfektně sedí na sedačce, přičemž zachovává všechny její bezpečnostní i přidané funkce. Ve speciálním provedení navíc může autopotah prospět např. vašim zádům skutečnými masážními prvky, které opravdu fungují a vypadají skvěle. Zvolené materiály jsou připravené na veškerou zátěž, jenž s sebou cestování přináší. Jedná se tedy nejen pevnost a odolnost proti poškození a snadnou údržbu, ale také např. větší nároky na stálost barev.

Originální autopotahy doslova vyšperkují interiér k dokonalosti

Mít styl na první pohled dnes otevírá dveře zajímavým možnostem a rozhodně podporuje pozitivní první dojem. Stejně jako designově atraktivní poklice, také autopotahy vám v tomto směru mohou rafinovaně hrát do karet. Zvlášť, rozhodnete-li se obléct sedačky stylově k vaší značce auta. Originální autopotahy doladí celý interiér ve všech použitých barvách, aniž byste si museli lámat hlavu, co se k čemu hodí a ještě nevtíravě upozorní na všechny rafinované designové prvky.

Rozhodnutí, zda jsou pro vaše auto potahy už nadstandard nebo potřebná záležitost necháme na vás. Faktem zůstává, že přispívají celkovému pohodlí v autě, chrání vybavení i před drobnými nehodami při jídle a pití, usnadňují údržbu a mohou napovědět něco o vašem smyslu pro detail.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Dekarbonizace motoru

Profesionální strojová dekarbonizace motoru. Autoservis Garant Praha.