Karavany Hobby: Dobrá volba pro sváteční i náročné karavanisty

Propadli jste kempování a rozhodli se, že si pořídíte vlastní karavan? Z finančního hlediska je to poměrně závažné rozhodnutí, přeci jen jde o poměrně nákladný koníček. Proto byste měli důkladně zvážit výběr konkrétní značky a zvolit takovou, která se těší dobrému jménu a nabízí skvělý poměr ceny, kvality a příslušenství. V případě značky Hobby vedle rozhodně nešlápnete. Německý výrobce Hobby Wohnwagenwerk patří v Evropě k absolutní špičce a do sezóny 2018 vstoupil s celkem 56 různými modely obytných přívěsů napříč různými kategoriemi.

Nová sezóna v rytmu inovací a změn

Nejnovější Hobby karavany doznaly mnoha úprav a vylepšení. Ve srovnání s předchozími modelovými řadami jsou změny nejvíce vidět na designovém pojetí exteriéru, v rozložení interiéru a v použitých technologiích. Inovace jsou velmi dobře patrné především na modelové řadě ONTOUR, jejíž současný venkovní design připomíná vyšší modelové řady. Šťastní majitelé se mohou těšit i na bohatší výbavu. A navíc bylo zrcadlově obráceno rozložení modelů s francouzskou postelí – důvodem bylo zpřístupnění záchodové kazety z opačné strany, než kde se nachází předstan.

Špičkou v oboru již přes půl století

Německý výrobce karavanů Hobby Wohnwagenwerk se snaží zjednodušit a zpohodlnit kempování přes 50 let. Neustálé inovace a zlepšování značku katapultovaly mezi přední evropské výrobce a nutno podotknout, že rozhodně neusíná na vavřínech. Karavany Hobby jsou výjimečné již na první pohled. Nejvyšší možnou kvalitu produkce garantuje certifikace DIN EN ISO 9001:2000. Továrnu každoročně opustí přes tisíc karavanů a jen v Německu si výrobce drží čtvrtinový podíl na celkovém prodeji.

Kdo prodává karavany Hobby v ČR?

U nás najdete Hobby karavany v nabídce jednoho z nejvýznamnějších českých prodejců společnosti Burimex. Autorizovaným dealerem se stal v roce 2017, kdy prošel náročným výběrem a zájemcům nabízí jistotu profesionálního servisu. V případě dotazu se na něj neváhejte obrátit, nebo se na karavany zajeďte podívat. Zamilujete se na první pohled!

Publikováno: 04. 09. 2018

Kategorie: Recenze

Tagy: karavany hobby