Automobily Recenze

Karavany Hobby: Dobrá volba pro sváteční i náročné karavanisty

Propadli jste kempování a rozhodli se, že si pořídíte vlastní karavan? Z finančního hlediska je to poměrně závažné rozhodnutí, přeci jen jde o poměrně nákladný koníček. Proto byste měli důkladně zvážit výběr konkrétní značky a zvolit takovou, která se těší dobrému jménu a nabízí skvělý poměr ceny, kvality a příslušenství. V případě značky Hobby vedle rozhodně nešlápnete. Německý výrobce Hobby Wohnwagenwerk patří v Evropě k absolutní špičce a do sezóny 2018 vstoupil s celkem 56 různými modely obytných přívěsů napříč různými kategoriemi.

Nová sezóna v rytmu inovací a změn

Nejnovější Hobby karavany doznaly mnoha úprav a vylepšení. Ve srovnání s předchozími modelovými řadami jsou změny nejvíce vidět na designovém pojetí exteriéru, v rozložení interiéru a v použitých technologiích.

Inovace jsou velmi dobře patrné především na modelové řadě ONTOUR, jejíž současný venkovní design připomíná vyšší modelové řady. Šťastní majitelé se mohou těšit i na bohatší výbavu. A navíc bylo zrcadlově obráceno rozložení modelů s francouzskou postelí – důvodem bylo zpřístupnění záchodové kazety z opačné strany, než kde se nachází předstan.

Špičkou v oboru již přes půl století

Německý výrobce karavanů Hobby Wohnwagenwerk se snaží zjednodušit a zpohodlnit kempování přes 50 let. Neustálé inovace a zlepšování značku katapultovaly mezi přední evropské výrobce a nutno podotknout, že rozhodně neusíná na vavřínech.

Karavany Hobby jsou výjimečné již na první pohled. Nejvyšší možnou kvalitu produkce garantuje certifikace DIN EN ISO 9001:2000. Továrnu každoročně opustí přes tisíc karavanů a jen v Německu si výrobce drží čtvrtinový podíl na celkovém prodeji.

Kdo prodává karavany Hobby v ČR?

U nás najdete Hobby karavany v nabídce jednoho z nejvýznamnějších českých prodejců společnosti Burimex. Autorizovaným dealerem se stal v roce 2017, kdy prošel náročným výběrem a zájemcům nabízí jistotu profesionálního servisu. V případě dotazu se na něj neváhejte obrátit, nebo se na karavany zajeďte podívat. Zamilujete se na první pohled!

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Dekarbonizace motoru

Profesionální strojová dekarbonizace motoru. Autoservis Garant Praha.