Automobily Nezařazené Recenze

3 nejnovější modely od Škodovky

Není asi zapotřebí zdůrazňovat, že automobily značky Škoda jsou nejprodávanější značkou na našem trhu. A rozhodně to není proto, že by český národ byl národem zarytých patriotů, ale hlavně proto, že Škodovka nabízí vyrovnaný poměr ceny a kvality. Co víc, dokonce se jednotlivé modely objevují podle hodnocení v horních patrech příslušných automobilových tříd. V dnešním článku si představíme tři nejnovější modely, které značka Škoda uvedla na trh.

Škoda FabiaZačneme s loňskou Fabií 3. generace
Už v loňském roce, tedy 2014, byla na trh uvedena Nová Škoda Fabia 3, tedy 3. generace. Před samotným odhalením byl tento model opředen mnoha tajemstvími. Konstruktéři vypouštěli informace, že hlavní změna přijde v karoserii. A byla to pravda. Fabie se z domácího mazlíčka s oblými tvary stala prakticky přes noc ostrým predátorem. Tento krok rozhodně schvalujeme. A nezůstalo jen u karosérie. Délka automobilu zůstala prakticky totožná. Šíře je naopak o 9cm větší, což ocení všichni cestující i řidič, neboť mají k dispozici větší množství prostoru. Nechybí ani výbava moderními technologiemi, které můžeme najít v automobilech vyšších tříd.

Verze Combi je zaměřena na rodinu
Při vývoji verze Combi se v mladoboleslavské automobilce zaměřili především na praktické vlastnosti, které ocení rodiny. Nová Škoda Fabia Combi by se měla stát nejprodávanějším rodinným vozem. Snaha o vylepšení vlastností vozu pro rodinu je opravdu znát. Především ve změně interiéru a větším prostoru uvnitř vozu. Oproti minulé verzi je také o 25 litrů větší zavazadlový prostor, který nabízí nyní 525 litrů. Velký důraz byl také kladen na bezpečnostní prvky vozidel, které jsou pro rodinu velmi důležité.

Škoda Fabia CombiNejnovější je Superb
Zatím nejnovějším automobilem Škoda, který spatřil světlo světa, je Nová Škoda Superb 2015. Směle tuto verzi označujeme za to nejlepší auto, které kdy neslo logo Škoda. Tady se povedlo snad všechno, na co se sáhlo. Od elegantní a dynamické karoserie, přes luxusní a stylový interiér až po moderní výbavu. Dokonce i spotřeba je minimální. A pozor – Škoda již vypustila do světa i první fotografie verze Superb Combi. Jak vypadá, se můžete podívat ZDE.

Škoda Superb

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Dekarbonizace motoru

Profesionální strojová dekarbonizace motoru. Autoservis Garant Praha.