Automobily Recenze

Recenze ojetin: VW Touran

Volkswagen Touran začala vyrábět automobilka Volkswagen od roku 2003. Jedná se o velmi oblíbené, a tedy i rozšíření MPV, které je na silnicích vidět téměř tak často jako menší sourozenec Golf. Touto zkratkou (MPV) se označují víceúčelová vozidla, která se svým tvarem podobají dodávkám. Jejich úkol však spočívá v přepravování osob. Poskytují více prostoru v interiéru a maximální pohodlí po pět až sedm pasažérů. S tím, že dva zadní sedadla v úložném prostoru slouží spíše, jako rezervní a při větším počtu osob se dají kdykoliv zvednout.

VW Touran je to ideální vozidlo pro rodinu s dětmi. Celkově je mezi zákazníky velice vyhledáván hlavně z důvodu jeho komfortu, spolehlivosti a prostorného interiéru. Slušné ojeté vozy jsou v autobazarech za cenu od 100 tisíc korun.

Recenze majitelů vozidla VW Touran

Pan Jaromír, Břeclav

Hned na první pohled jsem věděl, že tento vůz bude vyhovovat mým požadavkům. Hledal jsem automobil, který je spolehlivý, praktický, s nízkou spotřebou a velkým úložným prostorem. A našel jsem VW Touran.

Pan Jan, Bohumín

Sice se v základní verzi nepyšní zrovna bohatou výbavou, ale na druhou stranu provedení s motory TDI většinu požadované výbavy mají. Vůz jsem si oblíbil především díky jeho interiéru, který je velmi prostorný.

Paní Miroslava, Jeseník

Je to už pár let, co jsem si pořídila ojetý VW Touran 1,9 TDI. Bez problému jsem s ním najezdila přes 300 000 km. I přes každodenní celoroční používání slouží tak jak má, a kromě drobných oprav, jako jsou výměna spojky nebo pořízení nových brzdných destiček s autem nikdy nebyl žádný problém.

Pan Václav, Brno

S VW Touran jsem už dlouhá léta velice spokojený především, díky jeho nízké spotřebě, pohodlné jízdě a velkého úložného prostoru. Nemohu opominout také kvalitní a účinné brzdy. Ačkoliv slouží velmi dobře, nevyhnul se návštěvám servisu, kvůli menším opravám.

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Dekarbonizace motoru

Profesionální strojová dekarbonizace motoru. Autoservis Garant Praha.