Automobily

Recenze špičkové kamery/antiradaru do auta Neoline X-COP 9100s

Kamery si do aut pořizuje čím dál více českých řidičů. Pochopili, že jde o jeden z nejužitečnějších doplňků vůbec – kromě toho, že záznam může posloužit jako důkazní materiál při prokazování neviny. Jenomže po kterém modelu sáhnout? Nabídka je široká a moderní elektronika nabízí spoustu skvělých funkcí. Pokud vaše volba padne na unikátní zařízení Neoline X-COP 9100s, litovat nebudete. Nepatří k nejlevnějším, ale cenu ospravedlňuje kvalita a fakt, že jde o kombinaci autokamery a antiradaru.

Vysoce kvalitní záznam

Kamera do auta Neoline X-COP 9100s disponuje procesorem Sony Exmor Ambarella a kvalitní optikou. Díky tomu pořizuje velmi kvalitní záznam (Rozlišení Full HD 1920 * 1080 (30 fps)) i za zhoršené viditelnosti či v noci. Velkou výhodu představuje široký úhel záběru (až 135 stupňů) dostačující pro zabrání až čtyř jízdních pruhů.

Téměř bezchybná detekce policejního radaru

Zařízení Neoline C-COP 9100S plní funkci antiradaru velmi svědomitě. Pro integrovaný EXD modul s vysokou citlivostí je detekce policejního radaru rutinou a ve srovnání s levnějšími a méně kvalitními antiradary ji zvládá na větší vzdálenosti. Mimořádnou účinností oplývá v režimu Turbo – detekuje i radary Multaradar, GATS Multanova 6F a další. Zařízení navíc využívá databází čítající stovky tisíc stacionárních radarů, rychlostních kamer a semaforů. Databázi lze samozřejmě pravidelně aktualizovat.

Antiradar, tedy funkci pro detekování radaru lze vypnout a využívat Neoline C-COP 9100S jen jako autokameru a GPS. Volba přichází vhod při průjezdu zeměmi, ve kterých je detekce policejních radarů nelegální.

Falešné poplachy? Nekonají se

Majitelé zařízení Neoline C-COP 9100S nemusí mít strach z falešných poplachů, ke kterým dochází především v souvislosti se senzory detekce mrtvých úhlů ostatních automobilů. Využívá filtr Z-signature, který (naproti jiným antiradarům) neblokuje skutečné policejní radary.

Chcete se o Neoline C-COP 9100S dozvědět více? Přesné technické specifikace a další informace o unikátním zařízení najdete na stránkách neolinekamery.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Dekarbonizace motoru

Profesionální strojová dekarbonizace motoru. Autoservis Garant Praha.