Recenze špičkové kamery/antiradaru do auta Neoline X-COP 9100s

Kamery si do aut pořizuje čím dál více českých řidičů. Pochopili, že jde o jeden z nejužitečnějších doplňků vůbec – kromě toho, že záznam může posloužit jako důkazní materiál při prokazování neviny. Jenomže po kterém modelu sáhnout? Nabídka je široká a moderní elektronika nabízí spoustu skvělých funkcí. Pokud vaše volba padne na unikátní zařízení Neoline X-COP 9100s, litovat nebudete. Nepatří k nejlevnějším, ale cenu ospravedlňuje kvalita a fakt, že jde o kombinaci autokamery a antiradaru.

Vysoce kvalitní záznam

Kamera do auta Neoline X-COP 9100s disponuje procesorem Sony Exmor Ambarella a kvalitní optikou. Díky tomu pořizuje velmi kvalitní záznam (Rozlišení Full HD 1920 * 1080 (30 fps)) i za zhoršené viditelnosti či v noci. Velkou výhodu představuje široký úhel záběru (až 135 stupňů) dostačující pro zabrání až čtyř jízdních pruhů.

Téměř bezchybná detekce policejního radaru

Zařízení Neoline C-COP 9100S plní funkci antiradaru velmi svědomitě. Pro integrovaný EXD modul s vysokou citlivostí je detekce policejního radaru rutinou a ve srovnání s levnějšími a méně kvalitními antiradary ji zvládá na větší vzdálenosti. Mimořádnou účinností oplývá v režimu Turbo – detekuje i radary Multaradar, GATS Multanova 6F a další. Zařízení navíc využívá databází čítající stovky tisíc stacionárních radarů, rychlostních kamer a semaforů. Databázi lze samozřejmě pravidelně aktualizovat. Antiradar, tedy funkci pro detekování radaru lze vypnout a využívat Neoline C-COP 9100S jen jako autokameru a GPS. Volba přichází vhod při průjezdu zeměmi, ve kterých je detekce policejních radarů nelegální.

Falešné poplachy? Nekonají se

Majitelé zařízení Neoline C-COP 9100S nemusí mít strach z falešných poplachů, ke kterým dochází především v souvislosti se senzory detekce mrtvých úhlů ostatních automobilů. Využívá filtr Z-signature, který (naproti jiným antiradarům) neblokuje skutečné policejní radary. Chcete se o Neoline C-COP 9100S dozvědět více? Přesné technické specifikace a další informace o unikátním zařízení najdete na stránkách neolinekamery.cz.

Publikováno: 27. 04. 2020