Automobily Recenze

Land Rover Defender pro Váš požitek z jízdy v každém terénu

Land Rover

Vozy automobilové značky Land Rover představují elegantní, praktické, sofistikované a kultivované dopravní prostředky se sportovním nábojem, jež lze využít ve všech terénech. I nejnáročnější terénní řidiči nachází, díky jejich výborné ovladatelnosti, výborným jízdním vlastnostem a kvalitnímu řemeslnému zpracování designových prvků, maximální uspokojení, a proto se automobily značky Land Rover stávají součástí moderního aktivního životního stylu.

Exteriér a interiér

Vozidlo Land Rover Defender bylo původně vyráběno pro vojenské účely, ale brzo našlo oblibu i u běžných řidičů a to především díky nejrůznějším vychytávkám k pohodlné jízdě (např. čalounění, klimatizace apod.). Dodává se v různých variantách karosérii a s různými rozvory, proto je vhodný i do těch nejtěžších terénů.

Interiér vozidla je vybaven čalouněnými sklápěcími sedadly s tříbodovými bezpečnostními pásy, jež nabízí dostatečný komfort a dobré držení těla v každém terénu, dále dobře čitelnými přístroji, pohodlně dosažitelnými páčkami a spínači, regulátory topení, větracími otvory rozmístěnými na palubní desce, v prostoru nohou a v zadní části interiéru, audio systémem (zahrnuje vysokotónové reproduktory, přehrávač CD a přípojku pro přehrávač MP3) a doplňkově i klimatizací.

A. Charouz Motors, s.r.o.

Širokou nabídku sortimentu kvalitních, spolehlivých, elegantních a praktických automobilů od světoznámého výrobce značky Land Rover – např. Land Rover Freelander 2 Vám nabízí spolehlivý prodejce společnost A. Charouz Motors, s.r.o. s autosalony v Praze Hloubětín, Průhonice a Karlín a současně provozující informativní webové stránky Jaguar Land Rover Praha. V nabídce této firmy najdete vozy od světoznámého výrobce značky Land Rover modelů – Defender (Soft Top, Hard Top, Pick Up, Station Wagon, High Capacity Pick Up, Double Cab Pick Up, Double Cab High Capacity Pick Up, Chassis Cub, Double Cab Chassis), Freelander 2 (S, SE, SE Dynamic, HSE), Discovery 4 (S, SE, HSE), Defender Armoured a Discovery 4 Armoured, dále Range Rover a Jaguar.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET