Automobily Recenze

Land Rover Defender pro Váš požitek z jízdy v každém terénu

Land Rover

Vozy automobilové značky Land Rover představují elegantní, praktické, sofistikované a kultivované dopravní prostředky se sportovním nábojem, jež lze využít ve všech terénech. I nejnáročnější terénní řidiči nachází, díky jejich výborné ovladatelnosti, výborným jízdním vlastnostem a kvalitnímu řemeslnému zpracování designových prvků, maximální uspokojení, a proto se automobily značky Land Rover stávají součástí moderního aktivního životního stylu.

Exteriér a interiér

Vozidlo Land Rover Defender bylo původně vyráběno pro vojenské účely, ale brzo našlo oblibu i u běžných řidičů a to především díky nejrůznějším vychytávkám k pohodlné jízdě (např. čalounění, klimatizace apod.). Dodává se v různých variantách karosérii a s různými rozvory, proto je vhodný i do těch nejtěžších terénů.

Interiér vozidla je vybaven čalouněnými sklápěcími sedadly s tříbodovými bezpečnostními pásy, jež nabízí dostatečný komfort a dobré držení těla v každém terénu, dále dobře čitelnými přístroji, pohodlně dosažitelnými páčkami a spínači, regulátory topení, větracími otvory rozmístěnými na palubní desce, v prostoru nohou a v zadní části interiéru, audio systémem (zahrnuje vysokotónové reproduktory, přehrávač CD a přípojku pro přehrávač MP3) a doplňkově i klimatizací.

A. Charouz Motors, s.r.o.

Širokou nabídku sortimentu kvalitních, spolehlivých, elegantních a praktických automobilů od světoznámého výrobce značky Land Rover – např. Land Rover Freelander 2 Vám nabízí spolehlivý prodejce společnost A. Charouz Motors, s.r.o. s autosalony v Praze Hloubětín, Průhonice a Karlín a současně provozující informativní webové stránky Jaguar Land Rover Praha. V nabídce této firmy najdete vozy od světoznámého výrobce značky Land Rover modelů – Defender (Soft Top, Hard Top, Pick Up, Station Wagon, High Capacity Pick Up, Double Cab Pick Up, Double Cab High Capacity Pick Up, Chassis Cub, Double Cab Chassis), Freelander 2 (S, SE, SE Dynamic, HSE), Discovery 4 (S, SE, HSE), Defender Armoured a Discovery 4 Armoured, dále Range Rover a Jaguar.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Dekarbonizace motoru

Profesionální strojová dekarbonizace motoru. Autoservis Garant Praha.