Bezpečnost

Při výběru autosedačky myslete na bezpečí svého dítěte!

Děti stále rostou a kromě věčného nakupování nového oblečení, musíme jednou za čas vyměnit i autosedačku. Je to výdaj na víc, ale je to zároveň investice do zdraví a bezpečnosti vašeho dítěte, na které se nevyplatí šetřit. Proto byste se měli vyhnout bazarům nebo pořízení autosedačky z nějaké druhé ruky. Nikdy totiž nemůžete vědět, co všechno má použitá autosedačka za sebou. Věřte, že poškozená autosedačka neochrání život vašeho dítěte! I když se jako zodpovědní rodiče chystáte na nákup fungl nové autosedačky, musíte si dát pozor na další nástrahu. A tou jsou nekvalitní sedačky, které se bohužel objevují na našem trhu. Každá správná autosedačka musí splňovat evropskou bezpečnostní normu ECE R44/04. A právě takové autosedačky naleznete v e-shopu babypark.cz

Co nabízí babypark.cz?

V nabídce na vás čekají homologované autosedačky všech váhových kategorií. Ano, správně váhových, nikoliv věkových kategorií. Autosedačku vybíráme podle váhy, protože každé dítě je v daném věku jinak velké a těžké. Jestliže chcete koupit o něco větší autosedačku, aby vašemu dítěti déle vydržela, pak riskujete, že v případě autonehody, autosedačka dostatečně nesplní svou funkci. Pokud se v autosedačkách neorientujete a chcete se dozvědět víc informací o správném výběru autosedaček, pak mrkněte na babypark.cz, kde najdete všechny potřebné informace.

Vybrat si můžete hned z několika značek. Asi nejznámější značkou je Römer. Konkrétně Römer Kid plus SICT je autosedačka určená pro děti od 15-36 kg. Tento model poskytuje vynikající ochranu při nárazu z boku. Při bočním nárazu je tak chráněna hlava a trup dítěte pomocí polstrovaných bočnic a opěrky hlavy. Bočnice autosedačky jsou z vnější strany vybaveny technologií SICT (Side Impact Cushion Technology). Jedná se o duté plastové nárazníky, které pohlcují sílu bočního nárazu pomocí řízeného vypouštění vzduchového obsahu. Samozřejmostí jsou vodící prvky pásů, které zajišťují, aby pás vedl přes rameno a pánev, mimo oblast krku a břicha. Dalšími neméně oblíbenými značkami autosedaček jsou Recaro, Stokke, Red Castle a Bébé Confort.

Na babypark.cz na vás a vaše děti čekají i kočárky, hračky, dětský nábytek, potřeby pro koupání a hygienu a mnoho dalšího pro šťastné a bezpečné dětství vašich nejmenších.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

Jak ušetřit až několik tisíc?

Najděte si výhodnější povinné ručení.

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Autopůjčovna Praha Automoc

Nejnižší ceny v autopůjčovně, otevřeno každý den od 7:00 do 19:00 hod.