Bezpečnost

Při výběru autosedačky myslete na bezpečí svého dítěte!

Děti stále rostou a kromě věčného nakupování nového oblečení, musíme jednou za čas vyměnit i autosedačku. Je to výdaj na víc, ale je to zároveň investice do zdraví a bezpečnosti vašeho dítěte, na které se nevyplatí šetřit. Proto byste se měli vyhnout bazarům nebo pořízení autosedačky z nějaké druhé ruky. Nikdy totiž nemůžete vědět, co všechno má použitá autosedačka za sebou. Věřte, že poškozená autosedačka neochrání život vašeho dítěte! I když se jako zodpovědní rodiče chystáte na nákup fungl nové autosedačky, musíte si dát pozor na další nástrahu. A tou jsou nekvalitní sedačky, které se bohužel objevují na našem trhu. Každá správná autosedačka musí splňovat evropskou bezpečnostní normu ECE R44/04. A právě takové autosedačky naleznete v e-shopu babypark.cz

Co nabízí babypark.cz?

V nabídce na vás čekají homologované autosedačky všech váhových kategorií. Ano, správně váhových, nikoliv věkových kategorií. Autosedačku vybíráme podle váhy, protože každé dítě je v daném věku jinak velké a těžké. Jestliže chcete koupit o něco větší autosedačku, aby vašemu dítěti déle vydržela, pak riskujete, že v případě autonehody, autosedačka dostatečně nesplní svou funkci. Pokud se v autosedačkách neorientujete a chcete se dozvědět víc informací o správném výběru autosedaček, pak mrkněte na babypark.cz, kde najdete všechny potřebné informace.

Vybrat si můžete hned z několika značek. Asi nejznámější značkou je Römer. Konkrétně Römer Kid plus SICT je autosedačka určená pro děti od 15-36 kg. Tento model poskytuje vynikající ochranu při nárazu z boku. Při bočním nárazu je tak chráněna hlava a trup dítěte pomocí polstrovaných bočnic a opěrky hlavy. Bočnice autosedačky jsou z vnější strany vybaveny technologií SICT (Side Impact Cushion Technology). Jedná se o duté plastové nárazníky, které pohlcují sílu bočního nárazu pomocí řízeného vypouštění vzduchového obsahu. Samozřejmostí jsou vodící prvky pásů, které zajišťují, aby pás vedl přes rameno a pánev, mimo oblast krku a břicha. Dalšími neméně oblíbenými značkami autosedaček jsou Recaro, Stokke, Red Castle a Bébé Confort.

Na babypark.cz na vás a vaše děti čekají i kočárky, hračky, dětský nábytek, potřeby pro koupání a hygienu a mnoho dalšího pro šťastné a bezpečné dětství vašich nejmenších.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Dekarbonizace motoru

Profesionální strojová dekarbonizace motoru. Autoservis Garant Praha.