Autopůjčovny Služby

Vozy té nejvyšší kvality – jen autopůjčovna Brno

Potřebujete na delší nebo kratší dobu vůz, který uspokojí vaše požadavky? Přitom si nechcete pořizovat svůj? Nebo je vaše vlastní auto porouchané a potřebujete nutně mobilitu? To je případ, kdy je pro vás autopůjčovna Brno ideálním řešením. Nezáleží nám na tom, jestli budete cestovat po městě či si vyrazíte na dovolenou za hranice. Náš hlavní cíl je uspokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Brně.

Náš vozový park je opravdu rozsáhlý

Je nám jasné, že každý má rád jiný typ a vzhled vozu. Proto je vozový park autopůjčovny Brno velmi dobře zásoben, takže si u nás vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy vhodné k rodinným výletům i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla, například pro reprezentaci firmy. Vše s manuální i automatickou převodovkou.

Jak na to konkrétně?

Podmínky zapůjčení vozidla od autopůjčovny Brno vás určitě mile překvapí. Stačí vám k tomu alespoň dvouleté zkušenosti s řízením automobil, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz, který nám předložíte pro sjednávání pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, tedy bez skrytých poplatků.

Garance flexibility a důvěryhodnosti

Život je plný nejrůznějších vlivů, které mohou zkřížit i ty nejlepší plány. Chápeme to, proto vám garantujeme přistavení vozu do 90ti minut od objednávky celých sedm dní v týdnu. Takže už nehrozí, že se stresovat kvůli náhlé poruše vozu den před odjezdem na dovolenou, nebo že se nebudete mít v čem přestěhovat.

Současně s tím si na nic nehrajeme a nic netajíme. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte a pokud chcete znát ohlasy na naše služby, navštivte sekci referencí.

Profesionální přístup a záruka stavu

Naši lidé mají auta v krvi, není to pro ně tedy jen práce, ale vášeň. Taky to znamená, že dokonale rozumí svému řemeslu. Proto se nás nebojte v případě nejasností zeptat – na cokoliv. Potřebujete automobil na zvláštní příležitost? Čeká vás dlouhá cesta do zahraničí? Se vším vám rádi poradíme.

Naše vozidla používáme i my sami, takže vám můžeme zaručit jejich stoprocentní technický stav. U nás se vám nestane, že byste se s autem po pár kilometrech ani nerozjeli. Najdete u nás moderní automobily, které vám zajistí komfortní cestu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

Jak ušetřit až několik tisíc?

Najděte si výhodnější povinné ručení.

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET