Náhradní díly

Kde zakoupit levná a přitom kvalitní alu kola?

Alu kola nebo-li litá kola, elektrony či alu disky jsou koly ze slitiny hliníku a dalších lehkých kovů odlitými jako jeden kus.

Proč si alu kola pořídit?

Alu kola byla pro svůj atraktivní design nejprve používána u sportovních vozidel jako jeden z tuningových prvků, ale časem našla oblibu i u řidičů běžných osobních automobilů. Výhodami elektronů jsou kromě estetického hlediska i výborný odvod tepla, jež velmi pomáhá při brzdění, úspora několika set korun za poklice, které není potřeba k alu diskům pořizovat a v neposlední řadě velmi snadná údržba. K odstranění nečistot např. z brzdových destiček a dalších nečistot z cest stačí pouze teplá mýdlová voda, příp. jiné běžné neagresivní čističe.

Alu kola jsou často v zimním období nahrazována plechovými (ocelovými) disky, ale někteří výrobci elektronů se zimním použitím počítají a ošetřují svá kola speciálním vysoce odolným lakem, především proti soli a štěrku.

Kde se po alu kolech poohlédnout?

Značková, spolehlivá a kvalitní alu-kola od světoznámých výrobců značek pro osobní, užitková, SUV a offroad vozidla nejrůznějších automobilových značek za přijatelné ceny najdete na www.aaaalu.cz, kde si je můžete vyzkoušet na voze prostřednictvím online konfigurátoru.

Prodejce je na trhu přes 10 let a drží skladem více než 15 tisíc kusů hliníkových disků různých velikostí a typů. Což znamená, že je můžete mít již do druhého dne doma. A když si nebude při nákupu vědět rady? Žádný strach, s výběrem vám ochotně poradí kvalifikovaná zákaznická podpora.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET