Náhradní díly

Kde zakoupit levná alu kola?

Alu kola

Alu kola nebo-li litá kola, elektrony či alu disky jsou koly ze slitiny hliníku a dalších lehkých kovů odlitými jako jeden kus.

Alu kola byla pro svůj atraktivní design nejprve používána u sportovních vozidel jako jeden z tunningových prvků, ale časem našla oblibu i u řidičů běžných osobních automobilů. Výhodami elektronů jsou kromě estetického hlediska i výborný odvod tepla, jež velmi pomáhá při brzdění, úspora několika set korun za poklice, které není potřeba k alu diskům pořizovat a v neposlední řadě velmi snadná údržba. K odstranění nečistot např. z brzdových destiček a dalších nečistot z cest stačí pouze teplá mýdlová voda, příp. jiné běžné neagresivní čističe.

Alu kola jsou často v zimním období nahrazována plechovými (ocelovými) disky, ale někteří výrobci elektronů se zimním použitím počítají a ošetřují svá kola speciálním vysoce odolným lakem, především proti soli a štěrku.DOTZ Touge Graphite pro Audi A4/S4/RS4

E-PNEUMATIKY.cz

Značková, spolehlivá a kvalitní alu-kola od světoznámých výrobců značek AEZ, Alutec, Anzio, Brock, BSA, CMS, Dezent, Dotz, Enzo, Lantisi, OZ, Ronal a Sparco pro osobní, užitková, SUV a offroad vozidla nejrůznějších automobilových značek (např. Audi, BMW, Jaguar, Porsche, Chevrolet, Škoda, Citroën, Dacia, Ford, Honda, Jeep, Kia, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Renault, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen) a mnoha dalších značek za přijatelné ceny pro každého zákazníka Vám nabízí spolehlivý prodejce společnost E-pneumatiky.cz s provozovnou v Ostopovicích a současně provozující internetový obchod E-PNEUMATIKY.cz.

V nabídce této firmy dále najdete letní, zimní a celoroční pneumatiky pro osobní a užitková vozidla, letní, zimní, celoroční, univerzální a terénní pneumatiky pro SUV a offroad vozidla, závodní, skútr, enduro, sportovní, cestovní a terénní pneumatiky pro motocykly, alu kola, plechové disky, sněhové řetězy, zabezpečovací systémy a skryté ventilky. Využít můžete také služeb pneuservisu, a to přímo v provozovně nebo u partnerských pneuservisů v Brně a Praze.

Vyhledat nejvhodnější alu kola pro Váš automobil je velmi snadné. V internetovém obchodu E-PNEUMATIKY.cz stačí zadat značku, modelovou řadu a motorizaci a kliknout na odkaz ,,hledat“. Okamžitě se Vám zobrazí nejvhodnější elektrony k Vašemu vozidlu, jež si ještě můžete filtrovat dle výrobce, ET, šířky (5,5“, 6“), zobrazení (jen s 3D pohledem) a ceny. Pak se již stačí jenom rozhodnout pro daný model alu-kola dle Vašich finančních možností a potřeby investovat do kvality.

Většina dodávaných elektronů jsou odesílány s univerzálním příslušenstvím, jež zahrnuje šrouby, matky, příp. centrovací kroužky, ale některá alu kola lze použít pouze s originálními šrouby a maticemi. S těmito litými koly je dodáván informační text, který Vás na potřebu originalních šroubů a matic upozorní. Pokud neparkujete své vozidlo v garáži nebo na vlastním zabezpečeném pozemku, tak při nákupu nových šroubů investujte do bezpečnostních šroubů, jež Vám elektrony zabezpečí proti případnému odmontování zloději.

Velikou výhodou společnosti E-PNEUMATIKY.cz je možnost vystavení typového listu na zakoupená hliníková kola, na základě kterého můžete nechat elektrony zapsat do velkého technického průkazu. V případě zájmu vystavení typového listu stačí jednoduše v nákupním košíku kliknout na odkaz ,,vystavit typový list“.

Litá kola jsou označena kombinací několika čísel a znaků.

V případě, že nenajdete požadovaná litá kola, neváhejte společnost E-PNEUMATIKY.cz kontaktovat.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

Jak ušetřit až několik tisíc?

Najděte si výhodnější povinné ručení.

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Autopůjčovna Praha Automoc

Nejnižší ceny v autopůjčovně, otevřeno každý den od 7:00 do 19:00 hod.