Náhradní díly

Kde zakoupit levná a přitom kvalitní alu kola?

Alu kola nebo-li litá kola, elektrony či alu disky jsou koly ze slitiny hliníku a dalších lehkých kovů odlitými jako jeden kus.

Proč si alu kola pořídit?

Alu kola byla pro svůj atraktivní design nejprve používána u sportovních vozidel jako jeden z tuningových prvků, ale časem našla oblibu i u řidičů běžných osobních automobilů. Výhodami elektronů jsou kromě estetického hlediska i výborný odvod tepla, jež velmi pomáhá při brzdění, úspora několika set korun za poklice, které není potřeba k alu diskům pořizovat a v neposlední řadě velmi snadná údržba. K odstranění nečistot např. z brzdových destiček a dalších nečistot z cest stačí pouze teplá mýdlová voda, příp. jiné běžné neagresivní čističe.

Alu kola jsou často v zimním období nahrazována plechovými (ocelovými) disky, ale někteří výrobci elektronů se zimním použitím počítají a ošetřují svá kola speciálním vysoce odolným lakem, především proti soli a štěrku.

Kde se po alu kolech poohlédnout?

Značková, spolehlivá a kvalitní alu-kola od světoznámých výrobců značek pro osobní, užitková, SUV a offroad vozidla nejrůznějších automobilových značek za přijatelné ceny najdete na www.aaaalu.cz, kde si je můžete vyzkoušet na voze prostřednictvím online konfigurátoru.

Prodejce je na trhu přes 10 let a drží skladem více než 15 tisíc kusů hliníkových disků různých velikostí a typů. Což znamená, že je můžete mít již do druhého dne doma. A když si nebude při nákupu vědět rady? Žádný strach, s výběrem vám ochotně poradí kvalifikovaná zákaznická podpora.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Dekarbonizace motoru

Profesionální strojová dekarbonizace motoru. Autoservis Garant Praha.