Praktické tipy

Nejlevnější taxi v Praze

Taxi Praha s.r.o.

Čekají na Vás obchodní partneři, s kterými máte domluvenou velmi důležitou obchodní schůzku? Zaspali jste na zásadní zkoušku Vašeho studia? Potřebujete se z Vašeho bydliště či sídla firmy přepravit na letiště Václava Havla v Praze z důvodu odletu na zahraniční dovolenou nebo zahraniční pracovní cestu? Ale jako na potvoru Vám váš soukromý nebo firemní automobil znenadání vypověděl službu a na zajištění odvozu soukromým vozidlem někoho z členů Vaší nejbližší rodiny nebo přítele již nemáte čas? Pokud se nechcete deprimovat v městské hromadné dopravě hrozící nejenom kapesními zloději, ale i několika přestupy a o časové nevýhodnosti ani nemluvím, tak Vám nezbývá než se obrátit na taxislužbu. Nabízí se otázka, na jakou taxislužbu se obrátit, abychom v cíli přepravy s hrůzou nezjistili, že jsme právě přišli o ,,polovinu měsíční výplaty“. Doporučuji Vám využít bezkonkurenčních služeb společnosti Taxi Praha s.r.o, jež Vám snadno a rychle poskytne nejlevnější taxi za pouhých 18,-Kč/km s nástupní sazbou 27,-Kč.

Jak si objednat levné taxi společnosti Taxi Praha s.r.o.?

Levné taxi společnosti Taxi Praha s.r.o. si lze objednat nonstop 3 způsoby, a to přes telefon, SMS nebo online (aplikace App Store, Google play, Web app).

Proč využít služeb Taxi Praha s.r.o.?

Přednostmi společnosti Taxi Praha s.r.o. jsou spolehlivost a solidnost firmy, jednoduchá a rychlá objednávka přistavení vozu nonstop pomocí telefonu, SMS nebo on-line, dispečink řízený GPS systémem, garance nejlevnější ceny a v neposlední řadě možnost využití služby ověření účtenky.

K ověření správnosti ceny za Vaši jízdu Vám stačí do formuláře kontroly účtenky zadat jméno, příjmení, e-mail, telefon, příp. důvod sdělení a vložit naskenový soubor účtenky. Pak již jenom stisknete odkaz odeslat a Váš požadavek bude v nejbližší možné době vyřešen. Pokud by došlo ke zjištění, že vyúčtování jízdy bylo provedeno nesprávně, tak Vám jízdné bude vráceno a navíc Vám ještě budou poskytnuty 3 jízdy na území hl. města Prahy zprostředkované dispečinkem firmy Taxi Praha s.r.o. zdarma.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Dekarbonizace motoru

Profesionální strojová dekarbonizace motoru. Autoservis Garant Praha.