Prodejci aut

Akční nabídky od Škody a Wolksvagenu táhnou

Spěcháte, nic nestíháte? Zvládnout v dnešním uspěchaném životě podnikání spoustu denních povinností není nic snadného. Toho času, který v autě strávíte, tak proč si tyto chvíle nezpříjemnit?
Při koupi aut nastává otázka jestli ojetý vůz či si připlatit za auto nové. Nové auto znamená méně starostí s jeho výběrem i s následnou údržbou. Máte jistotu, že nový vůz nebude poškozený, havarovaný ani kradený, což hrozí u ojetých vozů.

Proto jsme pro Vás připravili jedinečnou nabídku vozů Škoda a Volkswagen. Usnadní Vám každodenní činnosti a přitom je využijete i pro svůj volný čas.

Vyberete si u nás ze skladových či předváděcích vozidel. Skladové vozy je možné odebrat ihned po vyřízení potřebných formalit.

Vozy značky Škoda patří stále mezi nejoblíbenější automobilové značky na tuzemském trhu. Jsou spjaty s mnoholetou historií a stále vyšší kvality. Pokud máte i Vy touhu po novém autě této značky, neváhejte a přijďte si vyzkoušet nový model, který Vám nejvíce vyhovuje.
Koupíte u nás nejprodávanější vozy Škoda posledních let- vozy Škoda Octavia a Fabia. Řízení vozu Škoda Octavia se díky nové řadě asistentů stává komfortnější, zábavnější a především bezpečnější. S novou řadou dále přichází také Škoda Citigo vybavené úspornou spotřebou pro městksý provoz.
Naleznete zde i Škoda Super, Rapid nebo Yeti. Detailní popis nabídky získáte na stránkách akčních modelů: www.autopodbaba.cz/modely-skoda

Pokud jsou Vaší srdcovou záležitostí auta značky Volkswagen i zde máme velký výběr. Předsvědčte se i vy o jejich kvalitě. Zaujmou Vás především svými rozměry pro transport a umístění nákladů. Jejich bezpečnost je zajištěna díky prostorné a odolné kabině vozu, která splňuje veškeré nároky. Patří zde například Volkswagwen Crafter, Caddy, California. Detailní popis získáte na iternetových stránkách www.atopodbaba.cz/modely-volkswagen

Pokud jste si z naší nabídky nových vozů vybrali, kontaktujete nás telefonicky, popřípadě prostřednictvím e-mailu. Další informace můžete nalézt na internetových stránkách www.autopodbaba.cz

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Dekarbonizace motoru

Profesionální strojová dekarbonizace motoru. Autoservis Garant Praha.