Prodejci aut

Akční nabídky od Škody a Wolksvagenu táhnou

Spěcháte, nic nestíháte? Zvládnout v dnešním uspěchaném životě podnikání spoustu denních povinností není nic snadného. Toho času, který v autě strávíte, tak proč si tyto chvíle nezpříjemnit?
Při koupi aut nastává otázka jestli ojetý vůz či si připlatit za auto nové. Nové auto znamená méně starostí s jeho výběrem i s následnou údržbou. Máte jistotu, že nový vůz nebude poškozený, havarovaný ani kradený, což hrozí u ojetých vozů.

Proto jsme pro Vás připravili jedinečnou nabídku vozů Škoda a Volkswagen. Usnadní Vám každodenní činnosti a přitom je využijete i pro svůj volný čas.

Vyberete si u nás ze skladových či předváděcích vozidel. Skladové vozy je možné odebrat ihned po vyřízení potřebných formalit.

Vozy značky Škoda patří stále mezi nejoblíbenější automobilové značky na tuzemském trhu. Jsou spjaty s mnoholetou historií a stále vyšší kvality. Pokud máte i Vy touhu po novém autě této značky, neváhejte a přijďte si vyzkoušet nový model, který Vám nejvíce vyhovuje.
Koupíte u nás nejprodávanější vozy Škoda posledních let- vozy Škoda Octavia a Fabia. Řízení vozu Škoda Octavia se díky nové řadě asistentů stává komfortnější, zábavnější a především bezpečnější. S novou řadou dále přichází také Škoda Citigo vybavené úspornou spotřebou pro městksý provoz.
Naleznete zde i Škoda Super, Rapid nebo Yeti. Detailní popis nabídky získáte na stránkách akčních modelů: www.autopodbaba.cz/modely-skoda

Pokud jsou Vaší srdcovou záležitostí auta značky Volkswagen i zde máme velký výběr. Předsvědčte se i vy o jejich kvalitě. Zaujmou Vás především svými rozměry pro transport a umístění nákladů. Jejich bezpečnost je zajištěna díky prostorné a odolné kabině vozu, která splňuje veškeré nároky. Patří zde například Volkswagwen Crafter, Caddy, California. Detailní popis získáte na iternetových stránkách www.atopodbaba.cz/modely-volkswagen

Pokud jste si z naší nabídky nových vozů vybrali, kontaktujete nás telefonicky, popřípadě prostřednictvím e-mailu. Další informace můžete nalézt na internetových stránkách www.autopodbaba.cz

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET