Praktické tipy

Jezdite.cz – srovnávač nových aut

jezdite.cz

Jezdite.cz je nový přehledný a spolehlivý automobilový portál, jež Vám poskytne vyčerpávající informace o nabízených modelech všech automobilových značek prodávaných v ČR. U každého jednotlivého modelu je uveřejněna motorizace, technická specifikace, výbava, ceník a katalog. Jezdite.cz Vám umožňuje srovnání aut za pomoci rychlého vyhledávání dle značky, třídy, karosérie, paliva a ceny. Dalšími významnými záložkami tohoto portálu jsou ovládání multimediálního okna, garáž, moje garáž a nápověda. Nová auta se porovnávají pod záložkou garáž a po registraci je Vám umožněno srovnávaná vozidla uchovat pod záložkou moje garáž pro další návštěvy na webu.

Součástí automobilového portálu jsou i kategorie články, prodejci, servisy, multimédia a pro motoristy. Kategorie články Vás informuje o aktualitách z automobilového světa. V kategorii prodejci je uveřejněn kompletní přehled prodejců vozů v ČR. Stačí zadat vyhledat podle názvu, podle města, zvolit značku, příp. vyhledat autorizovaného prodejce a kliknout na vyhledat. Kategorii servisy ocení majitele nových i ojetých automobilů v případě, že potřebují vyhledat nejbližší autolakovnu a karosářské práce, potřebují si nechat zkontrolovat geometrii či diagnostiku nebo potřebují opravit (vyměnit) autoelektro, autoskla, motor, mechanickou či automatickou převodovku, opravit a naplnit klimatizaci, vyčistit interiér a v neposlední řadě zapůjčit si náhradní vozidlo. Kategorie multimédia Vám umožňuje stáhnout si tapety, spořiče obrazovky, zvuky a melodie k jednotlivým značkám vozů. V kategorii pro motoristy se dovíte kompletní přehled pneuservisů, STK, měření emisí, autopůjčoven, prodejen náhradních dílů, autoškol a odtahových služeb.

Chystáte-li se v nejbližší době zakoupit nové auto, hledáte-li autorizovaný autoservis pro Vaše nové či ojeté vozidlo, zajímají-li Vás aktuality z automobilového světa, tak Vám doporučuji tento automobilový portál jako nevyčerpatelnou studnicí informací o automobilech, na který se budete rádi a často vracet.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Dekarbonizace motoru

Profesionální strojová dekarbonizace motoru. Autoservis Garant Praha.