Honda CR-V

Obsah článku:
  1. Výbava Style
  2. Další změny

Japonská automobilka Honda nikterak nezahálí, ale opět vymýšlí nové a přitažlivější věci pro své věrné zákazníky a klienty. Pokud jste tedy skalní příznivci japonského auta Honda CR-V, zde vám přinášíme informace o některých změnách ve výbavových stupních tohoto skvělého vozu, které budou v prodeji na podzim roku 2012.

Výbava Style

Výbavu Style střídá předchozí výbavu Komfort. Nová výbava Style přináší hned několik nových a zajímavých prvků, které mohou některé tuzemské řidiče potěšit. Jedná se především o kvalitní duální klimatizaci, pěkný textilní interiér s prvky Alcantary a tempomat. Dále je to příjemný kožený volant a kožená řadicí páka. Nová výbavy obsahuje také přední mlhová světla a vnitřní zpětné zrcátko s automatickou clonou a přední a zadní parkovací senzory. Zcela nová výbava Style se vám bude určitě zamlouvat, neboť opět činí vůz pohodlnější a komfortnější.

Další změny

Další velká změna je, že z výbavových stupňů byla odstraněna výbava Top Executive. Některé prvky proto bude zapotřebí si doobjednat. Jedná se například o prvky pokročilého systému podpory řízení nebo adaptivní tempomat ACC či aktivní světlomety AFS.

Vůz CR-V prošel celkovou modernizací

Automobil Honda CR-V prošel na samém začátku roku 2010 velkou modernizací. Nové úpravy se dotkly zejména zavěšení kol a interiéru jednotlivých úrovní výbav. Honda přistoupila k těmto moderním úpravám, aby mohla znova konkurovat ostatním dravým značkám na automobilovém trhu. Díky těmto inovacím může vylepšený model pokračovat v předchozích obchodních výsledcích. Předchozí generace vozu byly totiž v celé Evropské Unii velmi žádané. V současné době se tedy jedná již o čtvrtou generaci vozů Honda CR-V. Mnohé zákazníky především potěšilo uvedení motoru i-DTEC a především možnosti spojení dieselového motoru s automatickou převodovkou.

Publikováno: 15. 10. 2012

Kategorie: Recenze