Recenze

Honda CR-V

Japonská automobilka Honda nikterak nezahálí, ale opět vymýšlí nové a přitažlivější věci pro své věrné zákazníky a klienty. Pokud jste tedy skalní příznivci japonského auta Honda CR-V, zde vám přinášíme informace o některých změnách ve výbavových stupních tohoto skvělého vozu, které budou v prodeji na podzim roku 2012.

Výbava Style

Výbavu Style střídá předchozí výbavu Komfort. Nová výbava Style přináší hned několik nových a zajímavých prvků, které mohou některé tuzemské řidiče potěšit. Jedná se především o kvalitní duální klimatizaci, pěkný textilní interiér s prvky Alcantary a tempomat. Dále je to příjemný kožený volant a kožená řadicí páka. Nová výbavy obsahuje také přední mlhová světla a vnitřní zpětné zrcátko s automatickou clonou a přední a zadní parkovací senzory. Zcela nová výbava Style se vám bude určitě zamlouvat, neboť opět činí vůz pohodlnější a komfortnější.

Další změny

Další velká změna je, že z výbavových stupňů byla odstraněna výbava Top Executive. Některé prvky proto bude zapotřebí si doobjednat. Jedná se například o prvky pokročilého systému podpory řízení nebo adaptivní tempomat ACC či aktivní světlomety AFS.

Vůz CR-V prošel celkovou modernizací

Automobil Honda CR-V prošel na samém začátku roku 2010 velkou modernizací. Nové úpravy se dotkly zejména zavěšení kol a interiéru jednotlivých úrovní výbav. Honda přistoupila k těmto moderním úpravám, aby mohla znova konkurovat ostatním dravým značkám na automobilovém trhu. Díky těmto inovacím může vylepšený model pokračovat v předchozích obchodních výsledcích. Předchozí generace vozu byly totiž v celé Evropské Unii velmi žádané. V současné době se tedy jedná již o čtvrtou generaci vozů Honda CR-V. Mnohé zákazníky především potěšilo uvedení motoru i-DTEC a především možnosti spojení dieselového motoru s automatickou převodovkou.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Dekarbonizace motoru

Profesionální strojová dekarbonizace motoru. Autoservis Garant Praha.