Prodejci aut

Luxusní vozy od BMW

BMW (Bayerische Motoren Werke AG) je jedním z předních světových výrobců (konkrétně německých) automobilů, motocyklů a motorů se sídlem v Mnichově. BMW je mateřskou společností firem Mini a Rolls-Royce a vlastní tým Formule 1BMW Sauber. Automobily této značky poznáte dle charakteristického modro-bílého vzoru znaku firmy inspirovaného bavorskou vlajkou a rotující bílou vrtulí na modré obloze představující symbol výrobce leteckých motorů (motory BMW Rolls-Royce pro letadlo McDonnell Douglas). Tato evropská automobilka byla první vlaštovkou k vznesení požadavku na používání bezolovnatého benzínu, a tak jí bylo umožněno představit jedny z prvních evropských vozů s katalyzátory.

Chystáte se zakoupit nový osobní automobil Vaší oblíbené značky BMW pro soukromé účely nebo jako reprezentativní prvek své firmy? Obraťte se na spolehlivého a specializovaného prodejce Autoimport Mach a.s. zabývajícího se dovozem, prodejem a servisem nových i zánovních vozů BMW všech typových řad od BMW 1, 3, 5, 6, 7, 8, Z, X (např. BMW X6), po nejvýkonější BMW řady M a dalších luxusních značek.

Přednostmi společnosti Autoimport Mach a.s. jsou poskytování kompletního záručního a pozáručního servisu na luxusní vozy BMW, Mercedes-Benz, Audi, Porsche, Ferrari, Jaguár a mnoha dalších automobilových značek od předních světových výrobců, nabídka běžného servisu (po telefonické dohodě tentýž den) zahrnující výměnu olejů a filtrů, výměnu svíček, žárovek a stěračů, inspekční prohlídku, opravy brzdových systémů a diagnostiku, nabídka složitějšího servisu (nutné objednání předem) zahrnující opravy řízení a geometrie podvozků, výměny řemenů, výměny tlumičů, opravy a výměny spojkových agregátů, opravy výfukových systémů, opravy převodovky, diagnostiku motorů včetně generálních oprav, výměnu autoskel, montáž autodoplňků, opravy autoelektriky, pneuservis a servis klimatizací, nabídka karosářských prací (rovnací stolice, klempířské práce, lakýrnické práce), prodej originálních ND a příslušenství, dlouholeté zkušenosti v oboru, spolupráce s těmi nejlepšími, profesionální přístup, flexibilita a spolehlivost.

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET