Prodejci aut

Luxusní vozy od BMW

BMW (Bayerische Motoren Werke AG) je jedním z předních světových výrobců (konkrétně německých) automobilů, motocyklů a motorů se sídlem v Mnichově. BMW je mateřskou společností firem Mini a Rolls-Royce a vlastní tým Formule 1BMW Sauber. Automobily této značky poznáte dle charakteristického modro-bílého vzoru znaku firmy inspirovaného bavorskou vlajkou a rotující bílou vrtulí na modré obloze představující symbol výrobce leteckých motorů (motory BMW Rolls-Royce pro letadlo McDonnell Douglas). Tato evropská automobilka byla první vlaštovkou k vznesení požadavku na používání bezolovnatého benzínu, a tak jí bylo umožněno představit jedny z prvních evropských vozů s katalyzátory.

Chystáte se zakoupit nový osobní automobil Vaší oblíbené značky BMW pro soukromé účely nebo jako reprezentativní prvek své firmy? Obraťte se na spolehlivého a specializovaného prodejce Autoimport Mach a.s. zabývajícího se dovozem, prodejem a servisem nových i zánovních vozů BMW všech typových řad od BMW 1, 3, 5, 6, 7, 8, Z, X (např. BMW X6), po nejvýkonější BMW řady M a dalších luxusních značek.

Přednostmi společnosti Autoimport Mach a.s. jsou poskytování kompletního záručního a pozáručního servisu na luxusní vozy BMW, Mercedes-Benz, Audi, Porsche, Ferrari, Jaguár a mnoha dalších automobilových značek od předních světových výrobců, nabídka běžného servisu (po telefonické dohodě tentýž den) zahrnující výměnu olejů a filtrů, výměnu svíček, žárovek a stěračů, inspekční prohlídku, opravy brzdových systémů a diagnostiku, nabídka složitějšího servisu (nutné objednání předem) zahrnující opravy řízení a geometrie podvozků, výměny řemenů, výměny tlumičů, opravy a výměny spojkových agregátů, opravy výfukových systémů, opravy převodovky, diagnostiku motorů včetně generálních oprav, výměnu autoskel, montáž autodoplňků, opravy autoelektriky, pneuservis a servis klimatizací, nabídka karosářských prací (rovnací stolice, klempířské práce, lakýrnické práce), prodej originálních ND a příslušenství, dlouholeté zkušenosti v oboru, spolupráce s těmi nejlepšími, profesionální přístup, flexibilita a spolehlivost.

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Dekarbonizace motoru

Profesionální strojová dekarbonizace motoru. Autoservis Garant Praha.