Recenze

Komunální vozidla Multicar

Komunální vozidla

Komunální vozidla nebo-li užitková vozidla představují dopravní prostředky, jež jsou vybaveny nejrůznějšími nástavbami (sypač vozovek, odmetací kartáč, agresivní kartáč, sněhová radlice, sekačka, nástavby na sběr odpadků, listí apod., nástavby na čištění kanálů, ramenové nakladače, pracovní plošiny aj.). Své uplatnění nachází nejenom v komunálních službách (svoz domovního odpadu, údržba vozovek od písku, sněhu, chemikálií a jiných nečistot, osvětlení v obcích apod.), ale i v zahradnictví, v zemědělských firmách, stavebnictví a mnoha dalších oborech.

Velmi oblíbenými, mimořádně všestrannými a výkonnými pomocníky na komunikacích, v sadech, ve vinohradech, v parcích apod., a to v letním i zimním období, jsou komunální vozidla Multicar. Užitková vozidla Multicar zastupují vyspělou techniku, jež Vám zrychlý a ulehčí pracovní činnost a zároveň nabízí maximální možný volný prostor s vynikajícím výhledem do okolí vozidla.

MINAM servis a.s.

Širokou nabídku sortimentu kvalitních, praktických, všestranných, výkonných a spolehlivých komunálních vozidel Multicar Vám nabízí spolehlivý prodejce společnost MINAM servis a.s. s pobočkou v Držovicích a současně provozující informativní webové stránky multicar Hako. V nabídce této firmy najdete užitková vozidla Multicar M26 (Profiline, Ecoline, Transline), Multicar M27 (M27 C – profesionální nosič nástaveb s mobilní hydraulikou, M27 – kompaktní transportér a nosič nástaveb, M27 B – nosič nástaveb s jednokruhovou hydraulikou, M27 T transportér), Multicar 4×4 M30 FUMO (Carrier, Body, Tipper, Carrier H), Multicar TREMO (Carrier S – úzkorozchodný nosič nástaveb se standardní hydraulikou, T – úzkorozchodný transportér), Hako (Citymaster 1250/1250C, Citymaster 1200, Citymaster 2000, Citymaster 300, Citytrac 4200) a v neposlední řadě originální i alternativní náhradní díly k modelům nabízených produktů.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Dekarbonizace motoru

Profesionální strojová dekarbonizace motoru. Autoservis Garant Praha.