Praktické tipy

Autanawebu.cz – systém pro sledování vozidel

autanawebu.cz

Autanawebu.cz představuje internetovou aplikaci poskytujíc komplexní přehled, okamžitou kontrolu a správu vozového parku za pomoci systému GPS a sítě GSM, a to v reálném čase i v historii. Svým uživatelům umožňuje několikanásobnou úsporu finančních prostředků při provozu vozových parků (tj. osobní a nákladní automobily, zemědělská technika, stavební stroje apod.) a automatické vedení elektronické knihy jízd.

Jaké jsou výhody systému sledování vozidel?

Za pomoci systému sledování vozidel zaručeně dosáhnete snížení počtu najetých kilometrů (kontrolou absolvovaných cest a rozlišením absolvovaných jízd na služební a soukromé), zamezení ztrát pohonných hmot neoprávněnou manipulací některých pracovníků (kontrolou stavu paliva v nádrži v reálném čase), snížení rychlosti opotřebení vozidel (dokonalým přehledem jízdních stylů všech řidičů a sledováním mnoha provozních parametrů jakými jsou např. zatížení náprav, teplota v přepravním prostoru, otáčky motoru apod.), jež zajišťují odhalení případných vážných závad na vozidlech a strojích, zvýšení efektivity pracovní činnosti pracovníků a vytížení vozidel (dokonalým sledováním vozidel a přehledem o aktuálních pozicích v reálném čase, optimalizací tras a optimalizací vytížení vozidel a strojů) a v neposlední řadě snížení nákladů za zákonné pojištění vozidel.

Jak systém GPS sledování vozidel funguje?

Základem je namontování mobilní jednotky obsahující přijímač GPS a modul GSM do interiéru vozidel nebo strojů. Kromě mobilní jednotky může být do nákladních vozů, zemědělské techniky a stavebních strojů nainstalováno další příslušenství (např. čtečky Dallas čipů, čtečky RFID, dveřní a koncové spínače, ultrazvuková a náklonová čidla, teploměry, alarmy, hladinové sondy, mechanické nebo elektrotechnické průtokoměry, navigační přístroje apod.)

Rozličné sledované údaje o automobilu nebo stroji se přenáší na server poskytovatele služby GPS sledování vozidel společnosti Echoton – CZ s.r.o., a to prostřednictvím systému GPS a sítě GSM. Ze získaných informací přístupných na internetové aplikaci autanawebu.cz po zadání přístupových údajů mohou uživatelé provádět statistické souhrny a vyhodnocení.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Dekarbonizace motoru

Profesionální strojová dekarbonizace motoru. Autoservis Garant Praha.