Levné stěhování bytů Brno (aneb kombíka nechte odpočívat na parkovišti)

Jak se levně přestěhovat do Brna? Hledáte spolehlivou stěhovací firmu? Proč využít nabídku společnosti Dymas? Jaké má přednosti a výhody? Stěhování bytů Brno nabízí profesionální stěhování za velmi příznivé ceny. Můžete si tak objednat samotné přestěhování nebo celý komplex doplňkových služeb za výhodné ceny. Naše nabídka zahrnuje demontáž nábytku, úklid, malování, pokládku podlah, ekologickou likvidaci starého nábytku a spotřebičů, montáž nábytku na místě, jeho rozmístění i instalaci IT zařízení a spotřebičů jako je lednice nebo pračka.

Jak takové stěhování probíhá

Nejprve vám vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku podle informací, které nám dodáte nebo dle osobní prohlídky v případě stěhování náročnějších předmětů jako jsou hudební nástroje nebo umělecké předměty. V určený den pak přistavíme naše vozidlo, zkontrolujeme stěhované věci a provedeme jejich demontáž a zabalení. Vše pečlivě naložíme, upevníme a převezeme. Pak nastává přenesení věcí na místo, jejich vybalení, montáž, odvoz přebytečného materiálu a po kontrole klientem můžeme přistoupit k finančnímu vyrovnání.

Naše přednosti

Proč svěřit stěhování profesionálům? Stěhování bytů Brno může nabídnout dlouholetou praxi, trvale nízké ceny a výhradně stálé a kvalifikované pracovníky. K vašemu pocitu bezpečí také jistě přispěje hned trojnásobné pojištění s možností připojištění cenných předmětů. U cenných a vzácných předmětů pak standardně nabízíme dohled partnerskou bezpečnostní službou.

Tipy pro snadnější a levnější stěhování

Jak provést stěhování bytu co nejrychleji a přitom bezpečně bez stresu a zbytečných starostí? Tady jsou některé naše tipy z mnohaleté praxe: Kvalitní stěhovací servis nabízí nezávaznou konzultaci a cenovou nabídku zdarma. Neváhejte se předem zeptat na cokoliv. Před stěhováním zajistěte volný prostor ke vchodu svého domu. Připravte si seznam všech stěhovaných věcí a mějte ho stále po ruce. Pokud některé věci neprojdou dveřmi, zajistěte předem jejich demontáž. Nezapomeňte vyklidit všechny skříňky a šuplíky stěhovaného nábytku a zajistěte použitelnost schodiště nebo výtahu v den stěhování.

Využijte komplexní nabídku služeb

Chcete při stěhování ušetřit? Využijte co možná nejvíce doplňkových služeb. Získáte tak zkušené pracovníky s nejmodernější technikou, kteří hravě provedou jakoukoliv demontáž nábytku, jeho zabalení, úklid i malování stěn či pokládku podlah nebo čištění koberců. Nemusíte si dělat žádné starosti s ekologickou likvidací staré lednice ani s odvozem rozbité kuchyňské linky nebo obývací stěny. Na místě pak lze provést odbornou instalaci elektrospotřebičů a instalaci IT sítí. Chystáte se na stěhování bytu? Jak to provést co nejrychleji a přitom levně a bezpečně? Jaké přednosti nabízí stěhování bytů Brno? Kontaktujte nás a zeptejte se na cokoliv. Vytvoříme vám cenovou nabídku zdarma a zcela nezávazně.

Publikováno: 09. 03. 2019