Vyčistěte a chraňte váš vůz zvenčí i uvnitř s produkty od NASUCHO

Je skvělé znát produkty, které nám bez nutnosti použití vody pomohou vyčistit nebo chránit auta, ale také nábytek v domácnosti, předměty z plastů a mnohé jiné. Jsou jedinečné, biologicky odbouratelné, ekologické a vyvinuté právě k čištění nejrůznějších věcí, materiálů od vozů, karavanů, přes motorky, závodní i nákladní auta až po domácnost. Zanechávají ochranný povlak a odpuzují nečistoty i déšť. Jde o produkty od firmy NASUCHO.

Tekuté stěrače a jiné produkty pro péči o automobil

První důmyslně zhotovenou pomůckou, kterou se vyplatí mít v garáži, jsou tekuté stěrače. Ty oceníte za deště i v zimě, kdy ráno mrzne. Tyto tekuté nano stěrače vytvoří na čelním skle vozu dostatečně velkou neviditelnou vrstvu, s jejíž pomocí dochází aktivnímu odpuzování vody. Budete mít výborný výhled na vozovku i v případě, že bude silný déšť nebo vydatné sněžení.

V zimě v ranních mrazech vám ušetří nepříjemné škrabání čelního skla. Ranní námrazy totiž po použití tekutých stěračů na okně neulpívají.

Hezky vůz kdykoli navoskujte

Velmi užitečný je i tekutý vosk na auto. Nano vosk & Karnaubský vosk je jedineční přípravek na detailní dokonalé leštění a ochranu povrchů. Osvěží, rozzáří a ochrání speciální voskovou nano technologií. Povrch získá UV ochranu, odpuzuje vodu a minimalizuje usazování nečistot. Vrací lesk lakům, sklům, zrcadlům, chromovým částem, gumám, plastům, slitinám, tvrzenému vinylu, kolům, čalounění i stěračům. Znamená i prevenci před oděrkami a škrábanci.

Báječná je i keramická ochrana laku. Po aplikaci vznikne na laku průhledný a neviditelný povlak o tloušťce 2 – 3 mikronů, díky němuž je lak zcela izolován po dobu až 60 měsíců.

Podívejte se i na oživovač plastů, odstraňovač hmyzu, čistič kůže, zboží pro péči o domácnost a mnohé jiné. Více informací najdete na nasucho.cz.

Publikováno: 28. 04. 2023

Kategorie: Ostatní služby

Autor: Zdenda Novotná