Autopůjčovna Brno či autopůjčovna Praha?

Potřebujete na delší nebo kratší dobu auto, které plně dostojí vašim požadavkům? Přitom si nechcete pořizovat svoje? Případně je vaše vlastní vozidlo mimo provoz a nutně potřebujete mobilitu? Tohle všechno jsou případy, kdy je pro vás autopůjčovna Brno i autopůjčovna Brno ideálním řešením nastalé situace. Nezáleží nám na tom, jestli budete cestovat po městě či si vyrazíte na dovolenou za hranice. Náš hlavní cíl je uspokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Brně.

Vozový park autopůjčovny je opravdu rozsáhlý

Našim lidem je jasné, že každý má rád jiný typ vozu a jiný vzhled. Proto je vozový park autopůjčovny Praha i autopůjčovny Brno špičkově zásoben a vybaven do té míry, že si u nás vybere skutečně každý klient podle všech svých potřeb a vkusu. Nabízíme vám vozy vhodné k rodinným výletům i sportovnější kousky, například na pořádnou pánskou jízdu. V paletě nabídky nechybí ani luxusnější vozidla – třeba pro firemní prezentaci. Vše s manuální i automatickou převodovkou.

Podmínky pro konkrétní pronájem?

Podmínky zapůjčení vozidla od autopůjčovny Brno vás zajisté velmi mile překvapí svou jednoduchostí a přístupností. Stačí vám k tomu alespoň dvouleté zkušenosti s řízením automobilů, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz. Ty nám předložíte při sjednávání pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, nehrozí vám tedy žádné skryté poplatky.

Flexibilita a důvěryhodnost autopůjčovny Praha

Život je plný nejrůznějších vlivů a faktorů, které vám mohou zkřížit i ty nejlepší plány. Chápeme to, proto vám garantujeme přistavení vozu do 90ti minut od objednávky celých sedm dní v týdnu. Díky tomu už nehrozí, že se budete stresovat kvůli náhlé poruše vozu den před odjezdem na dovolenou, případně se nebudete mít v čem přestěhovat. Současně s tím si na nic nehrajeme a nic netajíme. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte v autopůjčovně Brno i autopůjčovně Praha - pokud chcete znát ohlasy na naše služby, navštivte sekci referencí.

Profesionální přístup rovná se záruka stavu

Naši pracovníci mají auta v krvi, není to pro ně tedy jen práce, ale přímo vášeň. Taky to znamená, že dokonale rozumíme svému řemeslu. Proto se nás nebojte v případě nejasností zeptat – a to na cokoliv. Potřebujete automobil z autopůjčovny Prahy či autopůjčovny Brno na zvláštní příležitost? Čeká vás dlouhá cesta do zahraničí? Se vším vám rádi poradíme. Naše vozidla používáme i sami, takže vám můžeme zaručit jejich stoprocentní technický stav. U nás se vám v žádném případě nestane, že byste se s autem po pár kilometrech ani nerozjeli. Najdete u nás moderní automobily, které vám zajistí komfortní cestu.

Publikováno: 25. 03. 2020

Kategorie: Služby | Autopůjčovny