Autopůjčovna Praha – to jsou jen spolehlivé vozy a lidé

Řešíte nečekanou situaci a váš vlastní vůz vypověděl službu? Nebo je dlouhodobě v servisu, jenže vy potřebujete vozidlo pro dovolenou s rodinnou nebo firemní cestu? Toto jsou přesně ty situace, kdy je autopůjčovna Praha perfektním řešením vašeho problému. Našim lidem nezáleží na tom, zda budete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na dovolenou po třech státech. Naším primárním cílem je spokojený klient – vaše osoba. Proto jsme vám k dispozici vždy 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout sami, v rámci Prahy jsme schopni ho do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit kdekoli zdarma.

Náš vozový park uspokojí kohokoli

Každý máme jiný vkus a potřeby, takže preferujeme i vozy jiného typu a vzhledu. To je taky důvod, proč je náš vozový park skutečně rozsáhlý – vybere si u nás opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy k rodinným výletům i sportovnější kusy, se kterými se dá vyrazit například na pánskou jízdu. Stejně tak nechybí ani luxusnější vozy pro firemní reprezentaci a odvoz klienta. Vše se dá zvolit s manuální či automatickou převodovkou podle potřeby.

Proč zvolit autopůjčovnu Praha?

Technický stav našich vozidel je vždy na perfektní úrovni a naši lidé za něj ručí. S námi taky nečekejte jakékoli skryté poplatky. Vše s vámi probereme jasně, stručně a bez vytáček. V ceně pronájmu je i spektrum kompletních asistenčních služeb, kde lze sjednat taky například 0% spoluúčast. Autopůjčovna Praha má bohaté reference spokojený klientů, a zkušenosti, které nám dlouhodobě pomáhají upravovat služby na míru zákazníkovi.

Jak na konkrétní vůz?

Podmínky zapůjčení vozidla od naší firmy vás bezpochyby velmi mile překvapí. Stačí vám k tomu totiž minimálně dvouleté zkušenosti s řízením, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz, které nám předložíte při sjednávání vlastního pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, tedy bez skrytých poplatků.

Když vůz vracíte

Vrácení vozu je posledním krokem naší spolupráce. Vozy vám pronajímáme s plnou nádrží, takže prosíme o stejný stav při jejich vrácení. Stejně jako při předání vozidla, i zpětné převzetí může probíhat na domluveném místě. Nás člověk opět zkontroluje stav vozu, nádrže a ujetých kilometrů. Poté vám vrátíme kauci. V případě, že jste kauci skládali platební kartou či převodem, vrátíme ji stejnou cestou. Jestliže jste platili hotově, dostanete ji zpátky ihned.

Flexibilita a důvěryhodnost

Život je plný nejrůznějších vlivů a faktorů, které vám mohou zkřížit i ty nejlepší plány. Chápeme to, proto vám garantujeme přistavení vozu do 90ti minut od objednávky celých sedm dní v týdnu. Díky tomu už nehrozí, že se budete stresovat kvůli náhlé poruše vozu den před odjezdem na dovolenou, případně se nebudete mít v čem přestěhovat. Současně s tím si na nic nehrajeme a nic netajíme. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte - pokud chcete znát ohlasy na naše služby, navštivte sekci referencí.

Publikováno: 04. 12. 2019

Kategorie: Služby | Autopůjčovny