Automobily Recenze

Volvo S40 T5 Automat pro úspěšné muže

Porouchalo se Vám soukromé nebo firemní auto a Vy se potřebujete nutně přepravit na danou společenskou akci v Praze, na pražské letiště, z kterého odletíte na dovolenou nebo služební cestu či jste se rozhodli, že chcete poznat památky v Praze a blízkém okolí s vlastním profesionálním řidičem? Pak právě pro Vás jsou určeny služby, jež nabízí půjčovna aut Praha Fides.

Autopůjčovna Fides

Autopůjčovna Praha Fides s dlouholetou tradicí Vám nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem českých i zahraničních osobních automobilů, luxusních vozů pro úspěšné muže a mikrobusů (až pro 9 osob) s mechanickou i manuální převodovkou. Nabízený vozový park značek Škoda, Volvo, Mercedes, Audi, Jaguar, Porsche, Volkswagen, Toyota, Peugeot, Nissan aj. je každé 2-3 roky doplňován o nové modely a automobilům je poskytován pravidelný servis v autorizovaných servisech dané značky.

Volvo S40 T5 Automat

Velmi žádaným automobilem, jež má pražská autopůjčovna Fides k zapůjčení ve svém vozovém parku (patřící do kategorie luxusní), je zástupce švédské automobilky sportovní sedan Volvo S40 T5. Jeho výbava zahrnuje GPS navigaci, střešní okno, parkovací senzory, elektronické ovládání oken, autoradio, CD, 8 airbags, ESP, tempomat, ABS, alu kola, vyhřívaná kožená sedadla a automatickou převodovku. Spotřeba – 9 l/100 km, palivo – Natural 95, výkon – 162 kW a rok výroby – 2010.

A proč je osobní automobil Volvo S40 T5 tak oblíbený? Určitě tomu přispívá nejenom vzhled exteriéru, ale i útulně, elegantně a ergonomicky řešený prostor interiéru. Ten Vás uchvátí pohodlnými a ergonomickými vyhřívanými koženými sedadly, snadno přístupnými ovládacími prvky (např. audiosestavy) a precizním zpracováním všech detailů.

Volvo S40 T5 je skvěle ovladatelné v městském provozu i na rychlostní komunikaci a dokonalou bezpečnost v něm zajišťuje systém airbagů, kvalitní bezpečnostní pásy a výškově nastavitelné opěrky hlavy.

Vozidlo Volvo S40 T5 je pro svůj originální design, komfortní interiér, bohatou bezpečnostní výbavu, skvělé jízdní vlastnosti a nízkou spotřebu jedinečné, neodolatelné a určeno právě pro Vás.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Dekarbonizace motoru

Profesionální strojová dekarbonizace motoru. Autoservis Garant Praha.