Praktické tipy

Vyberte si vhodná garážová vrata

Univers Tech s.r.o.

Chcete-li si pořídit kvalitní garážová vrata s ručním nebo motorovým ovládáním, tak se obraťte na spolehlivého prodejce společnost Univers Tech s.r.o., jež vyrábí spolehlivá sekční garážová vrata, průmyslová vrata, protipožární vrata a rychloběžná vrata DoorHan za přijatelné ceny pro každého zákazníka.

Nabízená garážová vrata české výroby představují precizní zpracování zabraňující mimo jiné únik tepla a případné násilné vniknutí cizích osob, vysokou kvalitu a bezkonkurenční ceny.

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou vyráběny ze sendvičových panelů realizovaných na automatické lince. Jednotlivé panely sekčních vrat se skládají ze dvou vrstev pozinkovaných ocelových plechů s výplní z polyuretanové pěny. Pozinkované ocelové plechy bývají lakované nebo laminované PVC fólií imitující dřevo nepodléhající UV záření ani teplotním výkyvům.

Vybrat si můžete sekční garážová vrata s hladkým povrchem, imitací dřeva nebo povrchem stucco a z 8 standardních barev ze vzorníku RAL, 6 základních barev imitující dřevo nebo si můžete zvolit barvu ze vzorníku RAL dle svého přání a potřeb.

Dostupná jsou sekční garážová vrata typů YETT 01 či YETT 02 nebo RSD 01 či RSD 02. Všechny typy jsou zárukou moderní technologie, energetické úspory a bezpečnostního řešení. Díky moderním technologiím výroby vrat nevzniká v panelech tepelný most, a tudíž nedochází k promrzání panelů a tepelným únikům.

Sekční garážová vrata DoorHan jsou vhodná ke garážím rodinných domů a jako vrata do dílen, skladů a menších průmyslových hal.

Průmyslová vrata

Průmyslová vrata jsou vyráběny ze sendvičových panelů nebo panaromatických panelů. Jednotlivé panely průmyslových vrat se skládají z rámu z hliníkové slitiny a polykarbonátu nebo akrylového skla, jež jsou aplikovány do prosklených budov, autosalonů a jiných prostorů, kde je záhodno, aby bylo vidět na prodávané produkty.

Průmyslová vrata DoorHan jsou určena do budov s častým provozem, a proto jsou vhodná především do průmyslových hal a hromadných vjezdů na parkoviště.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Dekarbonizace motoru

Profesionální strojová dekarbonizace motoru. Autoservis Garant Praha.