Praktické tipy

Vyberte si vhodná garážová vrata

Univers Tech s.r.o.

Chcete-li si pořídit kvalitní garážová vrata s ručním nebo motorovým ovládáním, tak se obraťte na spolehlivého prodejce společnost Univers Tech s.r.o., jež vyrábí spolehlivá sekční garážová vrata, průmyslová vrata, protipožární vrata a rychloběžná vrata DoorHan za přijatelné ceny pro každého zákazníka.

Nabízená garážová vrata české výroby představují precizní zpracování zabraňující mimo jiné únik tepla a případné násilné vniknutí cizích osob, vysokou kvalitu a bezkonkurenční ceny.

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou vyráběny ze sendvičových panelů realizovaných na automatické lince. Jednotlivé panely sekčních vrat se skládají ze dvou vrstev pozinkovaných ocelových plechů s výplní z polyuretanové pěny. Pozinkované ocelové plechy bývají lakované nebo laminované PVC fólií imitující dřevo nepodléhající UV záření ani teplotním výkyvům.

Vybrat si můžete sekční garážová vrata s hladkým povrchem, imitací dřeva nebo povrchem stucco a z 8 standardních barev ze vzorníku RAL, 6 základních barev imitující dřevo nebo si můžete zvolit barvu ze vzorníku RAL dle svého přání a potřeb.

Dostupná jsou sekční garážová vrata typů YETT 01 či YETT 02 nebo RSD 01 či RSD 02. Všechny typy jsou zárukou moderní technologie, energetické úspory a bezpečnostního řešení. Díky moderním technologiím výroby vrat nevzniká v panelech tepelný most, a tudíž nedochází k promrzání panelů a tepelným únikům.

Sekční garážová vrata DoorHan jsou vhodná ke garážím rodinných domů a jako vrata do dílen, skladů a menších průmyslových hal.

Průmyslová vrata

Průmyslová vrata jsou vyráběny ze sendvičových panelů nebo panaromatických panelů. Jednotlivé panely průmyslových vrat se skládají z rámu z hliníkové slitiny a polykarbonátu nebo akrylového skla, jež jsou aplikovány do prosklených budov, autosalonů a jiných prostorů, kde je záhodno, aby bylo vidět na prodávané produkty.

Průmyslová vrata DoorHan jsou určena do budov s častým provozem, a proto jsou vhodná především do průmyslových hal a hromadných vjezdů na parkoviště.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET