Recenze

Suzuki SX4 pro každou rodinu

Suzuki SX4

Suzuki SX4 patří mezi nejprodávanější japonská vozidla v České republice. Přispívájí k tomu optimální vnější rozměry pro jedinečnou obratnost v městské džungli i hrbolatém terénu, maximální vnitřní prostor pro posádku, komfortní interiér, dostatečný výkon, nízká spotřeba, nejmodernější technologie a v neposlední řadě přijatelná pořizovací cena pro každého. Vybrat si můžete ze 3 motorů – zážehové motory Suzuki SX4 1,5 VVT a Suzuki SX4 1,6 VVT a vznětový motor Suzuki SX4 2,0 DDiS, jež jsou vyladěny na provoz v nízkých a středních rychlostech.

Design Suzuki SX4

Na vzhled osobního automobilu Suzuki SX4 nelze vymyslet jednotnou definici. Každý sympatizant tohoto výrobku japonské automobilky na něm najde mnoho výhod, které ho přesvědčí o správném výběru motorového křížence SUV a hatchbacku. A proč křížence? Již na první pohled je znát vyvýšení podvozku (jež je vlastní ,,esůvéčkám“), díky němuž ho nepřekvapí žádná hrbolatá cesta, ale jeho vnitřní prostory odpovídají spíše hatchbacku.

Interiér Suzuki SX4

Interiér Suzuki SX4 disponuje útulně, elegantně, účelně a ergonomicky řešeným prostorem. Určitě Vás i Vaše ratolesti nadchnou vyvýšená pohodlná a ergonomická sedadla umožňující ideální výhled, dále možnost regulace audiosestavy na volantu, snadno přístupné ovládací prvky a precizní zpracování všech detailů.

Bezpečnost Suzuki SX4

K maximální ochraně posádky slouží výškově nastavitelné opěrky hlavy a bezpečnostní pásy s předpínači, systém airbagů (airbag řidiče a spolujezdce a dle typu také boční airbagy, přední a zadní hlavové airbagy), posilovač brzdné síly, boční výztuhy dveří, bezpečnostní pedálová skupina, bezpečnostní zámky dveří, imobilizér a systém uchycení dětské autosedačky.

Jízdní vlastnosti Suzuki SX4

Suzuki SX4 představuje skvělou ovladatelnost v městském provozu a na rychlostní komunikaci a zároveň umožňuje překonávat veškeré nástrahy přírody na hrbolatých nezpevněných komunikacích. To vše zajišťuje pohon dvou (2WD) i čtyř kol (4WD) v jednom modelu.

Nevýhody Suzuki SX4

Vozidlo Suzuki SX4 je svým originálním designem, komfortním interiérem, bohatou bezpečnostní výbavou, skvělými jízdními vlastnostmi a nízkou spotřebou jedinečné, neodolatelné a velmi povedené, ale přeci jednu vadu na kráse bychom našli, a to nedostatečnou velikost kufru. Velikost kufru se pohybuje okolo 270 litrů, což je pro rodiny s dětmi jezdící na tuzemské či zahraniční dovolené vlastní dopravou velmi neuspokojivé. Bezkonkurenčním hitem by se určitě stala verze kombi, kterou by ocenila nejedna rodina.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Dekarbonizace motoru

Profesionální strojová dekarbonizace motoru. Autoservis Garant Praha.