Autopůjčovny

Objevujte s rodinou krásy ČR v luxusní dodávce Mercedes Viano s řidičem

Potřebujete-li letištní či hotelový transfer, transfer po ČR a Evropě, luxusní přepravu na kongres nebo konferenci nebo přejete-li si komfortní, pohodlnou a bezpečnou přepravu na okružní jízdu Prahou, výlet kdekoliv po celé ČR, svatbu nebo soukromou či firemní oslavu, tak se obraťte na spolehlivého pronajímatele luxusních vozů s řidičem.

Kde si zapůjčit luxusní vozy k objevování krás ČR nebo na svatbu?

Kvalitní, luxusní a spolehlivé vozy značky Mercedes (Benz S classe Long, Benz E classe, Viano, Sprinter) si můžete za přijatelné ceny pro každého zákazníka pronajmout skrze webové stránky LIMOUSINE-MERCEDES.cz.

Chcete-li nechat vyvézt svoji rodinu na výlet v pohodlí s příjemným výhledem do okolí, přejete-li si nechat se přepravit v luxusu na svoji svatbu nebo chcete-li dopřát pohodlnou a bezpečnou jízdu svým pracovníkům na firemní oslavu, tak bude pro Vás nejlepší volbou vůz Mercedes Viano.

Mercedes Viano představuje spojení prostorného dodávkového vozu s elegancí limuzíny a dynamikou sportovního vozu s možností přepravy až 8 osob. Tento automobil nabízí svým cestujícím komfort, pohodlí, spolehlivost, kvalitu a bezpečnost. Okouzlí Vás jedinečným prostorem a dokonalým zpracováním všech detailů v interiéru.

Jak si lze luxusní vozy značky Mercedes rezervovat?

Jakékoliv vozidlo nabízeného vozového parku si lze pronajmout telefonicky nebo pomocí online rezervačního formuláře, jež je umístěn na webových stránkách LIMOUSINE-MERCEDES.cz transport service Praha. Do rezervačního formuláře stačí zadat typ vozu vybraného z nabízeného vozového parku, počet přepravovaných osob, kontaktní osobu, telefon, e-mail, datum přistavení, místo přistavení, čas přistavení, místo dopravení, druh služby (pronájem vozu, transfer ČR a Evropa, svatba), dobu pronájmu vozidla, příp. doplňující informace. Při transportu z letiště je navíc potřeba uvést letištní společnost, číslo letu a číslo příletu.

Přednostmi tohoto poskytovatele služeb jsou především diskrétnost, cizojazyčná vybavenost řidičů, profesionální přístup, reprezentativní vystupování, časová flexibilita a klimatizované vozy.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

McLaren 570GT – recenze

Porsche 911 Turbo S – recenze

O autech

Povinné ručení kalkulačka

Chcete ušetřit na povinném ručení? Využijte jednoduchou kalkulačku.

Program pro autoservis

Zakázky na opravy vozidel, evidence aut, sklady, fakturace,účtenky EET

Dekarbonizace motoru

Profesionální strojová dekarbonizace motoru. Autoservis Garant Praha.